Hyppää sisältöön

Lempeä YinYoga ja sointukylpy Auringonsalossa

Ke 29.10.2025 klo 18:00 - 20:00
Auringonsalo
Tapahtuma on huomioinut täysin saavutettavuuden.
Kirsi ja äänimaljat

Tervetuloa lempeän yin -joogan pariin ja lopuksi rentoutumaan ihaniin äänimaljan sointuihin. Pitkä kehon ja mielen lepohetki, auttaa voimaantumaan juuri tähän hetkeen.

Tunti on todella helppo, lempeä ja sopii kaikille. Asanoissa ollaan pitkään, jolloin keholla ja mielellä on mahdollisuus päästää irti ja rentoutua. Asanat myös tuetaan kaikin mahdollisin tavoin.

Tila lämmitetään harjoitusta varten, mutta koska harjoituksessa ollaan lattiatasolla koko ajan, varaudu lämpimin joustavin vaattein, laita vaikka villasukat jalkaan, ota mukaan myös vesipullo.

Harjoituksen pituus 2h, tämän jälkeen on tarjolla teetä ja pientä naposteltavaa.
Hinta kokonaisuudelle 25€ / mielellään tasaraha mukaan.
Mahdollisuus ostaa 4 kerran sarjakortti hintaan 90€, voimassa tämän vuoden loppuun. Sitovat ilmoittautumiset Kirsi 040 715 0090. Mahdolliset peruutukset viimeistään 24 tuntia ennen tapahtumaa.

Loppuvuoden keskiviikon joogahetket Auringonsalossa, aina klo 18 alkaen.

29.10.
12.11.
26.11.
10.12.

Lisätietoa näistä ja muista tapahtumistani ja palveluistani Kirsikankukan omilta sivuilta https://www.hoitohuonekirsikankukka.fi

Olet sydämmellisesti tervetullut mukaan.

Päivitetty 10.10.2025
Yhteystiedot
Kirsi / Valon Keveys
040 715 0090